فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف آدم ربایی ۶۰۰ میلیارد ریالی توسط ماموران انتظامی کرمانشاه خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز : سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: در این آدم ربایی نافرجام، سه زن و یک مرد با هدف انتقال ۶۰۰ میلیارد ریال سند، اقدام به ربودن یک زن ۸۰ ساله کردند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه پیرزن ربوده شده در آمریکا زندگی می‌کند و برای فروش املاکش به کرمانشاه سفر کرده است، گفت: آدم ربایان روز گذشته با تنظیم یک قرار سوری با زن و وکیلش آنان را سوار بر یک خودرو ام وی ام کردند و پس از طی مسافتی وکیل را از ماشین بیرون انداختند و پیرزن را ربودند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: متهمان، فرد ربوده شده را به یک منزل در محل های حاشیه‎‌ای شهر منتقل کردند که اهالی محل به آنان مشکوک شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

امان اللهی افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران به سرعت راهی منطقه شدند و دو زن و یک مرد را که در حال فرار بودند دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: عوامل پلیس پس از هماهنگی با دستگاه قضایی، وارد منزل مورد نظر شدند و ضمن رها سازی فرد ربوده شده، دیگر متهم این پرونده را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: تحقیقات به منظور شناسایی دیگر عوامل دخیل در پرونده با همکاری دستگاه قضایی همچنان ادامه دارد.لینک منبع

برچسب ها :