سرمربی پیکان می‌گوید زمانی که تیمش در ابتدای فصل نتیجه نمی‌گرفت به موفقیت این تیم امیدوار بود.

آفتاب‌‌نیوز :

 مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: روزی مربی را به همه مربیان تبریک می‌گویم و برای همه آن‌ها آرزوی موفقیت دارم. چند بازیکن آسیب دیده داریم اما نیروی جوانی داریم که می‌توانیم با آن‌ها جای بازیکنان مصدوم را پر کنیم. امیدوارم فردا یک بازی خوب و منطقی برابر تیم خوب سپاهان انجام دهیم و موفق باشیم.

سرمربی پیکان درباره موفقیت این تیم با گذشت چندین هفته از لیگ‌برتر گفت: اگر چه در هفته‌های اول خوب نتیجه نمی‌گرفتیم اما خوب بازی می کردیم. من مطمئن بودم که تیمم باکیفیت بازی می‌کند اما وقتی پیش می‌روید بعضی موقع‌ها نتیجه می گیرد و بعضی وقت ها نه. خوشبختانه خوب بازی کردیم اما الان مهم ترین دغدغه ما این است که این روند خوب را حفظ کنیم.

او با بیان این که از سپاهان شناخت خوبی داریم ادامه داد: این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و با ترکیبی که خواهیم داشت امیدوارم بتوانیم بازی موفقی انجام بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که فردا از نیازمند در درون دروازه استفاده می‌کنید یا از رحمان احمدی؟ گفت: ترکیب بازی فردا معلوم می‌شود.

جلالی با بیان این که بیش‌ترین تعداد گلی که دریافت کردیم در اوایل مسابقات بود، تصریح کرد: ما ساختار اصلی بخش حمله و دو مهره خوب‌مان را از دست دادیم. اما زمانی که تیم در حمله موفق نباشد بیش‌ترین فشار به تیم‌ها می‌آید. البته دریافت این تعداد گل نیز دلایلی داشت و فکر می‌کنم الان وضعیت بهتری داریم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که پیکان به تیم آنالیز قبل، حین و بعد بازی دارد ادامه داد: همیشه برای هر هدفی ساز و کاری وجود دارد و اگر این هدف ارتقاء یابد باید ساز و کارها نیز ارتقاء یابد. ما بخش آنالیز خوبی داریم و آقای پالیزان نیز بهترین در کشور است و در حال حاضر نیز کارها خوب پیش رفته است.

سرمربی تیم پیکان درباره هدفگذاری‌اش در لیگ امسال افزود: تیم ما پارسال به لیگ برتر صعود کرد. آن زمان خواستیم تنها در لیگ بمانیم که توانستیم ششم شویم. هدفگذاری ابتدایی امسال ما نیز این بود که در نیمه بالای جدول باشیم اما امیدوارم که مقامی بهتر از سال گذشته کسب کنیم.

به گزارش ایسنا،او در پاسخ به این سوال که با توجه به این که خطر حذف چهار نماینده ایران در لیگ آسیا با توجه به بدهی‌های‌شان وجود دارد و ممکن است که چهار تیم بعدی در لیگ قهرمانان شرکت کنند. آیا پیکان در صورت حضور در لیگ قهرمانان شرایط خوبی برای آسیا خواهد داشت یا خیر؟ گفت: به نظر من این اتفاقات بسیار خوب است. زیرا ما در زیر این فشارها پیشرفت می‌کنیم. به اعتقاد من استانداردسازی استادیوم‌ها، روش‌های اجرایی مسابقات و حتی اساسنامه فدراسیون تحت فشارهای AFC بوده است. جلوی بی‌بند و باری ما نیز باید یک روزی گرفته شود. البته من فکر نمی‌کنم که کار به آن‌جا برسد که چهار نماینده لیگ حذف شوند، اما اگر هم چنین اتفاقی رخ دهد، ما نه بدهی داریم و نه مشکل دیگری. البته به لحاظ زیرساخت در آسیا آماده نیستیم. اما در صورت حضور در لیگ قهرمانان مشکلی نخواهیم داشت.لینک منبع

برچسب ها :