به گزارش افکارنیوز،

وینفرد شفر با انتشار پست زیر در صفحه ی شخصی خود ، از هواداران تیمش خواست تا به بازیکنانش که در حال تمرین سخت و تلاش هستند فرصت بدهند .

فراموش کردم که این عکس را با شما در میان بگذارم . این عکس را شنبه در دفتر کار مدیرعامل گرفتم . این یک یادآوری بزرگ است که ما استقلال هستیم . این چیزی است که ما میخواهیم : موفقیت 

و برای آن در تلاش هستیم . ما بیش از چهار ساعت با هم صحبت کردیم و تصمیمات مهم زیادی برای پیشرفت و توسعه در آینده گرفتیم . پس از امروز استراحت کوتاهی خواهیم داشت و به زودی اطلاعات بیشتری را با شما در میان خواهیم گذاشت . اما باید به دو نکته ی بسیار مهم اشاره کنم :

شایعاتی مبنی بر اینکه من قصد دارم فلان بازیکن یا بهمان بازیکن را از تیم بیرون کنم شنیده میشود . این شایعات را باور نکنید . ما یک تیم هستیم ، در حال حاضر برای قوی تر شدن تلاش میکنیم . 

در حال حاضر برای بهبود عملکرد تیمی وفردی سخت کار میکنیم . ما بیشتر از هر زمان دیگری با هم متحد هستیم . پس به شایعات افرادی که قصد دارند مارا از هم فرو بپاشند توجه نکنید . 

بعضی از شما برای من نوشته بودید که بازیکنان خاصی را از تیم بیرون کنم . اگر مربیان به خاطر یک یا دو اشتباه بازیکنان را از تیم کنار میگذاشتند ، امروز دیگر الیور کانی نداشتیم . زیرا او در دومین بازی خود افتضاح بود و پنج گل هم دریافت کرد . همه گفتند باید او را از تیم بیرون کنم اما من گفتم نه ! چرا که پتانسیل و استعداد او را دیده بودم . ما امروز رونالدویی که در منچستر خوب بازی نمیکرد – و واقعا خوب بازی نمیکرد – را نداشتیم اما آن ها گذاشتند تا بازی کند چرا که میدیدند او چه بازیکنی خواهد شد . مسی تاریخچه ای از اشتباهات وحشتناک دارد و چه بدتر از این که او قد کوتاهی هم داشت ! میتوانم مثال های بیشتری بزنم اما شما منظورم را متوجه شدید . 

چیزی که من میخواهم بگویم ، ما بازیکنانی در تیم داریم ، برخی جوان ، برخی کمی مسن تر ، که پتانسیل ویژه ای دارند ، استعداد های بزرگ ، و این روحیه که بهتر و بهتر خواهیم شد . شما این را به چشم خواهید دید و به ما افتخار خواهید کرد . فقط به آن ها فرصت بدهید و از ایشان حمایت کنید . 

ما در ابتدای یک شروع جدید هستیم .ما از دوره ی سختی گذر کرده ایم و برای آینده به سختی تلاش خواهیم کرد . دست در دست شما .

 لینک منبع

برچسب ها :