مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: با تلاش نیروهای اداره برق قطعی برق در۶ روستای اردبیل برطرف شد.

آفتاب‌‌نیوز :

مسعود امامی‌یگانه در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: با تلاش نیروهای اداره برق قطعی برق در۶ روستای اردبیل برطرف شده و عمده خسارات وارد شده به شهرستان اردبیل، مشگین‌شهر،گرمی، نمین و سرعین مربوط به مبلمان شهری است.

وی با اشاره به شکستگی درختان، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و تابلوهای علائم رانندگی نیز بیان کرد: خوشبختانه خسارت آنچنانی در این زمینه به دست نیامده و برآورد دقیق خسارات وارد شده متعاقبا توسط دستگاه‌های مربوطه پس از بررسی‌های انجام یافته اعلام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: از عمده‌ترین خسارات وارد شده می‌توان به شکستگی دکل صدا و سیمای کوه سنگر اشاره کرد که با توجه به این که شبکه‌های برون مرزی قطع شده است یک اکیپ برای حل مشکل در این زمینه اعزام شده است.

امامی‌یگانه بیان کرد: در حال حاضر اقدامات رفع قطعی برق انجام یافته و خوشبختانه تاکنون مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اعلام اداره هواشناسی استان مبنی بر این که هم‌اکنون وضعیت جوی آب و هوای استان آرام می‌شود طی ساعت‌های آینده هیچ گونه اطلاعیه‌ای در ارتباط با تعطیلی مدارس صحتی ندارد.لینک منبع

برچسب ها :