سرپا بایستید، حالت نرمش و دو درجا را آغاز کنید و در عین حال آدامس بجوید! ثابت شده این روش روزانه بین ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری بیشتر را می‌سوزاند!

آفتاب‌‌نیوز :

شاید راهکارهای بسیاری را برای افزایش سوخت و ساز بدن امتحان کرده باشید با این حال روش‌های جدید و در عین حال عجیبی هم وجود دارند که ثابت شده می‌توانند به سوخت و ساز بدن و کالری سوزی در حد ایده‌آل کمک شایانی بکنند. 

با این راهها آشنا شوید:

۱- سرپا بایستید، حالت نرمش و دو درجا را آغاز کنید و در عین حال آدامس بجوید! ثابت شده این روش روزانه بین ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری بیشتر را می‌سوزاند!

۲- فنجان اول چای سبز را خورده‌اید و حالا به دنبال فنجان دوم هستید؟ تردید نکنید و سراغ فنجان دوم هم بروید. مطالعات می‌گوید چای سبز ۴ الی ۵ درصد متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد. این در حالیست که یک فنجان چای سبز ۲ کالری بیشتر ندارد. پس با فراغ بال بنوشید.

۳- چند قطره لیمو را به چای یا آب اضافه کنید. حتما می‌دانید که لیمو ترش منبع غنی از ویتامین C است. تحقیقات دانشگاه آریزونا نشان داده است ورزشکارانی که ویتامین C کافی دریافت نمی‌کنند، ۲۵ درصد کمتر از بقیه کالری می‌سوزانند.

۴- قهقهه بزنید! خب این یک تحقیق کلاسیک آلمانی است که می‌گوید خنده‌های اینچنینی سوخت و ساز بدن را بالا می‌برند و در نتیجه کالری بیشتری می‌سوزانید!

منبع: تایم

ترجمه: خبرآنلاینلینک منبع

برچسب ها :